Krajowa Izba Doradców Podatkowych INFOPIT Adam Wolak

Odzyskiwanie podatku z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów

Skutecznie odzyskaliśmy naszym klientom zapłacony 75% podatek z tytułu nieujawnionych źródeł przychodów w odniesieniu do wyroków i decyzji z okresu 1998-2006r.

Tym, którym wymierzono sankcyjny podatek w latach 2007 i następnych również możemy pomóc odzyskać pieniądze. Rok temu, 18 lipca 2013r. (sygn. akt SK18/04) Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał zakwestionowany art. 20 ust. 3 ustawy o PIT tylko w odniesieniu do lat 1998-2006.

Teraz , 8 lipca zajmie się nim w brzmieniu obowiązującym od 1 stycznia 2007r. Różnica między obecnym przepisem a wcześniejszym jest niewielka, stąd przewidywania, że wyrok będzie podobny. Zajmiemy się również odzyskaniem kosztów egzekucyjnych, opłat karno­skarbowych, uzyskaniem odszkodowania od Skarbu Państwa.

Zainteresowanych odzyskaniem pieniędzy oraz złożeniem pisma na podstawie kodeksu cywilnego o odszkodowanie prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

Informujemy, iż możliwy jest także dojazd do klienta do: Wrocławia, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Jeleniej Góry oraz innych miejscowości w odległości do 100 km od Kamiennej Góry.